בואו לחגוג יום הולדת ולגלות עולם חדש של הרפתקאות!

למידע נוסף השאירו פרטים:

DR.MIN
רשת חדרי בריחה

Dr.Mind היא רשת חדרי בריחה, במתחם בפתח תקווה תמצאו 3 חדרי בריחה שונים, כל אחד מיוחד בקונספט משלו!

אחד היתרונות שלנו זה שכל ילד יכול למצוא בדיוק את החדר שהוא הכי אוהב ומתחבר – מאבירים בימי הביניים לרכבת עתידנית עם פצצה מתקתקת ועד לסוכנים חשאיים שנחטפו בתאילנד…

במהלך פעילותינו כבר אירחנו עשרות אלפי לקוחות ומאות ימי הולדת בגילאי 8 עד 13 ואין לנו ספק שכשבחרת בנו, הילד שלך קיבל את החוויה הטובה ביותר! מלבד 3 חדרי בריחה יש לנו חדר אירועים מפנק שיכול להכיל עד 40 איש. האירוע שאורכו שעתיים יתחיל בהתכנסות בחדר אירועים, שם יחכו לאורחים שתייה קרה/חמה וכיבוד קל חלוקה לקבוצות לפי מספר המשתתפים וכניסה לחדרים למשך שעה של בילוי והנאה בחדרי הבריחה שלנו. כבר ביציאה מהחדרים יחכו להם פיצה (בתיאום מראש) וטקס עוגה לחוגג היומולדת, שכמובן כל היומולדת תהיה סביבו! אז רק נותר לכם להתקשר ולקבוע לילדכם חוויית יום הולדת שהוא לא יישכח בקרוב!

מתאים לזוגות
ומשפחות
מתאים
לימי גיבוש
מתאים
לקבוצות
מתאים
לימי הולדת

רוצים חוויית יום-הולדת בלתי נשכחת לילדכם? השאירו פרטים!

גלריית תמונות

חדרי הבריחה שלנו

המלך ארתור
אתם חוזרים אחורה בזמן לאנגליה העתיקה, בימי הביניים. צבא חיילים סקסוניים בהנהגת מורדרד כבשו את טירת המלך ארתור – קמלוט. הקוסם מרלין הספיק להחביא מהפולשים צמאי הדם את הסמל הראשי של שלטון המלוכה – החרב אקסקליבר.

אתם, אבירי השולחן העגול, חייבים לחדור לקמלוט ולהחזיר את האקסקליבור למלך ארתור. הקוסם הנבון מרלין השאיר רמזים, כך שרק האבירים האמיצים עם לב טהור יוכלו למצוא את החרב.
Click Here
חדר בריחה חטופים בתאילנד‎
סוף סוף הוציאו אתכם לחופשה. ומה היעד הנפלא שלכם? תאילנד! החופים נפלאים, השייקים מרעננים והשמש וואו…תאילנד מחכה רק לכם! הגעתם לתאילנד ורק חיכיתם לנוח קצת ולהירגע מכל הלחצים שיש לכם ביומיום (ובתור סוכנים חשאיים יש לכם לא מעט על הראש…) כמה חבל שלדוקטור מיינד הרשע היו תוכניות אחרות. כשקמתם בבוקר, אחרי לילה של שכרון חושים מטורף, גיליתם שלוחמי הרשע של נבל העל דר’ מיינד, חטפו אתכם ועכשיו משהו רע עומד לקרות. לוחמי הרשע הולכים להגיע ממש בעוד 60 דקות, ותהיו בטוחים שהם יעשו הכל כדי לחשוף כל פיסת מידע סודי שיש לכם.

הלב דופק מהר, הפה מתחיל להתייבש, הרגל רועדת פחד מוות. אסור שזה יקרה! יהיה מעניין לראות במה אתם בוחרים…‎
הקודם
הבא

רוצים חוויית יום-הולדת בלתי נשכחת לילדכם? השאירו פרטים!

לקוחות ממליצים