חדר בריחה מגדל טסלה

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

חדר בריחה מגדל טסלה

מלחמת העולם השניה הייתה קרקע פוריה לאינספור סיפורי מתח, דרמה ומסתורין. המלחמה העצומה שחלשה על כל אירופה, המדינות שנכבשו בה והאופן בו היא שינתה את חיינו, מעסיקה את מיטב המוחות כדי לייצר ממנה דרמה, והרבה ממנה.

אז כשמגיע חדר בריחה המוקדש לסיפור מיוחד ממלחמת העולם השניה – כמובן שאנחנו הראשונים לבחון אותו! חדר בריחה מגדל טסלה – הכינו את המוח!

חדר בריחה מגדל טסלה – חוויה מלאת מסתורין

ובכן, התקופה היא מלחמת העולם השניה. היטלר וצבאו ממשיכים לכבוש מדינה אחר מדינה בשגעון גדלות שלא נראה כמותו, וניקולה טסלה, פיזיקאי ומהנדס, מספיק לייצר משהו שעשוי לשנות את פני הלחימה – טכנולוגיה מהפכנית הקשורה בתחום העברת האנרגיה החופשית. במהלך הלחימה, טסלה מת לפני שהוא מספיק להעביר את הטכנולוגיה לגורמים ידידותיים וכאן נכנס התפקיד שלכם – אתם, חיילים מכוחות הברית, נבחרתם לאתר את ההמצאה ולהעביר אותה אל בעלות הברית לפני שצבאו של היטלר יגיע אליה. בכוחכם לשנות מהלך הלחימה – צאו לדרך!

איך עובד חדר בריחה?

רוב חדרי הבריחה הם בעלי קונספט זהה: החדר מעוצב בתמה מסויימת המעבירה סיפור מסויים, ודרכו מובאות בפני השחקנים חידות ורמזים שתפקידם בסופו של דבר הוא אחד – לסייע להם לפתור את החידה הסופית ולצאת מהחדר לפני שעוברות 60 דקות. במהלך השעה בה נמצאים השחקנים בחדר, עליהם לשים לב לכל דבר ודבר בו – כל אובייקט, חפץ, כיתוב או מספר יכולים להוות רמז. בחלק מהחדרים הרמזים בנויים כך שרמז אחד מוביל לשני, ובאחרים הרמזים פרושים על פני החדר ואין (כמעט) חשיבות לסדר בו השחקנים פותרים אותם – כדי ליהנות בחדר בריחה, צריך להצטייד בראש פתוח ובמחשבה יצירתית ולנסות לחשוב מחוץ לקופסא. זריזות, תפיסה מהירה ויצר הרפתקנות ישמשו את השחקן בדרכו לפתרון המנצח!

למי מיועד חדר בריחה מגדל טסלה?

חדר הבריחה התקופתי מיועד לכל המשפחה! ילדים, בוגרים ומבוגרים, כולם יכולים למצוא את עצמם בין שלל החידות והמסתורין, ולהצליח להרגיש אתגר מחד ויכולת להגיע לפתרון מאידך. שיתוף הפעולה הנוצר בין השחקנים, לא משנה מאיזה גיל או כמה חדרי בריחה מאחוריהם, הוא זה שמסייע להם בסופו של דבר להצליח לעבור חידה אחר חידה ולזכות בפתרון.

  • כתובת: נחשון 17, פתח תקווה
  • החדר מיועד ל 2-5 שחקנים
  • יש להגיע לחדר כ- 10 דקות לפני תחילת המשחק לצורך הדרכה
  • מיועד לשחקנים מתחילים ומנוסים