חדר בריחה מגדל טסלה – משחק במציאות

Dr.Mindחדר בריחה

חדר בריחה מגדל טסלה

אם אתם הרפתקנים ואוהבי אתגרים, אם אתם מחפשים בילויים לא שגרתיים ומחבבים חידות ורמזים, חדרי בריחה הם בשבילכם. הם קיימי אומנם רק כעשר שנים אך הם תפסו להם מקום של כבוד בעולם הבילוי החווייתי. הם מתאימים לקבוצות שונות ולרגל אירועים שונים או כמובן סתם כך כשרוצים לעשות משהו אחר, משהו מסעיר עם חברים, בני הזוג או בני משפחה.

יש חדרי בריחה בסגנונות שונים וברמות קושי שונות, יש כאלו שמתאימים לתקופות עתיקות או לעידן המודרני, יש במקומות רבים בעולם ובשנים האחרונות גם בישראל. למעשה יש מעל ל-250 חדרי בריחה בנושאים שונים ואם נבחן את העומס שיש עליהם נבין שני דברים. האחד, שה”טרנד” הזה פה כדי להישאר עוד שנים רבות ושתיים, שהשמים הם הגבול. אין גבול לדמיון של יוצרי החדרים הללו ואין סיבה שהחדרים הללו לא יתרבו עוד הרבה יותר. אם אתם מחפשים חדר בריחה מאתגר במיוחד, חדר בריחה שיכול להיות חווייתי במיוחד בשבילכם, חדר בריחה מגדל טסלה הוא בדיוק בשבילכם.

הסיפור

מלחמת העולם השנייה שיא הלחימה בין כוחות הברית ובין הנאצים. הפיזיקאי והמהנדס ניקולה טסלה ממציא דבר מה חשוב וזמן קצר לאחר מכן הוא הולך לעולמו. ההמצאה יכולה לשנות את המשך הלחימה ויכולה להכריע את המלחמה, המצאה בתחום האנרגיה החופשית שיכולה להפוך לגמרי את היוצרות. שני הצדדים רוצים להגיע למידע על ההמצאה הזו, מצד אחד כוחות הברית שרוצים לגלות אותה ואולי ליישם אותה ומצד שני, הנאצים שרוצים גם הם לשים את היד על ההמצאה הזו.

מה התפקיד שלכם?

התפקיד שלכם הוא לעצור את הנאצים בדרך לגילוי ההמצאה של טסלה. במהלך הדרך תצטרכו לענות על שאלות שונות, תצטרכו לעשות שימוש בחשיבה מחוץ לקופסא, תצטרכו לפענח רמזים ולפתוח מנעולים. תצטרכו לגייס את כל כולכם למשימה על מנת לסייע לצד הצודק, הצד הנלחם בנאצים ורוצה להכריע את המלחמה.

 

חדר בריחה מגדל טסלה זוכה לביקורות מדהימות מצד כל מי שמתנסה בו, הן מצד מתחילים והן מצד מתקדמים שחוו כבר כמה חדרי בריחה בחיים שלהם. החדר מאובזר במיטב הטכנולוגיה והעיצוב מרהיב ומכניס את השחקנים לאווירה של התקופה, וההנאה רבה. חדר בריחה מגדל טסלה מתאים למי שמחפש לעשות משהו לא שגרתי עם קבוצת חברים או בני משפחה, מתאים למי שאוהב לאתגר את עצמו ולמי שלא מוכן לעצור עד שהוא מגיע למטרה שלו. אין ספק שזהו אחד החדרים המוצלחים שישנם כיום בישראל.