חדר בריחה למשפחות

Dr.Mindחדר בריחה

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שטרנד חדרי הבריחה ישאר איתנו לאורך זמן כה ארוך, ולא זו בלבד אלא שהוא יפרח ויתגבר – סביר להניח שלא היינו מאמינים. אבל העובדות בשטח מוכיחות שאופי הבילוי הזה לחלוטין כאן כדי להישאר! ככל שעובר הזמן, מבינים מפעילי החדרים כי כדאי ורצוי לתת מענה גם לילדים ולמשפחות ולא רק לבני נוער ומבוגרים על מנת לגרום לחוויה להיות כמה שיותר מגבשת ומאחדת ולענות על צורך כמה שיותר גדול באוכלוסיה, וכך נפתח לו חדר בריחה למשפחות. רגע לפני שניכנס לדברים המייחדים חדרי בריחה מסוג זה, בואו ונבין, ראשית, על מה כל המהומה.

מה זה בעצם חדר בריחה?

אם טרם נחשפתם לטרנד, אז הנה הסבר קצר. חדר בריחה הוא בעצם משחק מציאות. השחקנים נכנסים לחדר המעוצב באווירה ובתמה מסויימת (סיפורי הרפתקאות ופנטזיה, עיצוב עתידני, היסטורי או בקונספט מסוים – בריחה מכלא, למשל) כשהאתגר העיקרי שלהם הוא אחד: תוך 60 דקות עליהם להשלים את המשימה המוטלת עליהם (בריחה או מציאת פריט מסוים, לדוגמא). בתוך החדר מחכות לשחקנים משימות, חידות, פענוח כתבי חידה וצפנים, מציאת מפתחות ועוד. אם הם פותרים את כל החידות ומצליחים לצאת החוצה בזמן המוקצב – הם “מצליחים” את החדר, אם לא – ובכן, הם מפסידים (מהרגע שתיכנסו לחדר, תאמינו לנו, לא תרצו להפסיד…).

החידות המחכות לשחקנים בחדר הן מגוונות, כשרוב החדרים מתחלקים לשניים – חידות שפתרון אחת מהן מוביל לרמז הבא (לדוגמא: פתרון חידה מסוימת מגלה מפתח שפותח תיבה ובה החידה הבאה) או חידות הפזורות בחדר ללא תלות של אחת בשניה.

מה מייחד חדר בריחה למשפחות?

חדר בריחה למשפחות זהה בקונספט שלו – האתגר דומה, החידות קיימות והחדר מעוצב בהתאם לתמה מסויימת. ועדיין, ישנם הבדלים בולטים. חדר בריחה המתאים לכל המשפחה יהיה בדרך גדול יותר ומתאים לקבוצות והעיצוב בו יתרחק מנושאים מפחידים או מעוררי אימה – יותר אגדות פסטורליות, פחות דמויות קריפיות ומפחידות. בנוסף, החידות יותאמו לילדים ויהיו פשוטות יותר, אך עדיין מאתגרות. בגדול, חדר המתאים למשפחות צריך להכיל בתוכו מגוון חידות, בכל מיני רמות קושי, כדי שגם המבוגרים וגם הילדים יוכלו להרגיש מאותגרים וליהנות יחד.

חדר בריחה למשפחות הוא בילוי מושלם – לכל המשפחה! אם אתם רוצים להתגבש יחד וליהנות יחדיו ולא יודעים כיצד – אתם מוזמנים לאחד מחדרי הבריחה שלנו. השילוב בין החידות והאתגר לבין שיתוף הפעולה המתקבל – שווה כל רגע.