חדר בריחה למשפחות בראשון לציון: חשיבותו של בילוי משפחתי

Dr.Mindחדר בריחה

מחפשים חדר בריחה למשפחות בראשון לציון? בין אם אתם מתכננים מסיבת יום הולדת לאחד האחים שלכם ובין אם מדובר בבילוי משפחתי עם הילדים – צוות העובדים של Dr. Mind ישמח להסביר לכם על מגוון חדרי הבריחה שברשותנו, דרגת הקושי המתאימה למשתתפים, הגודל של החדרים, כמות המשתתפים המתאימה לכל חדר לצד פרטים חשובים נוספים.

חדרי בריחה, המוכרים גם בתור escape room, משמשים כבילוי מומלץ לכל שכבות הגילאים: בין אם מדובר בערב גיבוש, מסיבת יום הולדת לחברים או בילוי מיוחד לילדים – מדובר בבילוי המשמש גם בתור אתגר חברתי ואינטלקטואלי. למעשה, חדרי בריחה מחזיקים ביתרונות רבים: בראש ובראשונה, בזכות פעילות זו, תזכו להכיר צדדים חדשים אצל קרובי המשפחה השונים. במילים אחרות, ומשום שחדרי הבריחה מציגים מגוון חידות ומשימות בדרגות שונות של קושי, תאלצו להסתמך אחד על השני. כך, תתגבשו ביניכם ואף תחשפו לצדדים חדשים שלא הכרתם טרם הבילוי.

מעוניינים ליצור חוויות וזיכרונות מרגשים עם בני המשפחה האהובים? כל שעליכם לעשות הוא לברר מספר נתונים חשובים. ראשית, מומלץ לפנות אל בני המשפחה ולשמוע את דעתם. בהתאם לכמות קרובי המשפחה שיביעו עניין, כך, תוכלו לקבוע האם חדרי הבריחה יוכלו להכיל את כולכם. במקביל, עליכם לקחת בחשבון שישנם חדרי בריחה המציגים מכסת משתתפים. בשל כך, עליכם לוודא כי אכן כל אחד ואחת מהמשתתפים מתכננים להגיע להרפתקה זו. בנוסף לכך, יהיה עליכם לתאם יום, שעה וז’אנר של חדר בריחה שיתאים לכל המשתתפים. בהתאם לפרמטרים אלו ואחרים, ניתן יהיה לדון במחיר אותו תשלמו עבור הפעילות.

לפתור את החידה – בסיוע המשפחה

טרנד חדרי הבריחה הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות – ואין מדובר בהפתעה. אם בעבר היה נהוג לחשוב שבילוי זה מיועד אך ורק לחנונים או גיקים, כיום כל אחד ואחת מוזמן להשתתף בבילוי מהנה ומרחיב אופקים זה: החל ממשפחות, ילדים, קבוצות חברים ועוד – כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל Dr. Mind. עוקבים בשקיקה אחר אירועים היסטוריים? מדמיינים כיצד ייראה העתיד? אנו מציעים חדרי בריחה במגוון סגנונות ורמות קושי.