חדר בריחה לילדים

שלח הודעה

המחירים שלנו

2 משתתפים:   ₪130 לשחקן
3 משתתפים:   ₪110 לשחקן
4 משתתפים:   ₪100 לשחקן
5 משתתפים:   ₪95   לשחקן
+6 משתתפים: ₪90   לשחקן

ילדים מתחת לגיל 13 בליווי מבוגר בלבד
10% הנחה לחיילים ולסטודנטים
*אין כפל מבצעים*

צור קשר

שלח הודעה

ביקורות ודירוגים

חדר בריחה לילדים: ליצור זיכרונות יפים

מחפשים חדר בריחה לילדים? ישנם פרמטרים שונים שיסייעו לכם לבחור את חדר הבריחה המתאים. החל מגודל החדר, דרגת הקושי ומיקומו של חדר הבריחה – היבטים אלו ועוד יענו על השאלה הבאה: האם חדר בריחה זה מתאים לילדים? אם בחרתם בחדרי הבריחה של Dr. Mind, הגעתם להחלטה הנכונה! אנו מציעים מגוון הרפתקאות לילדים, במהלכן הם ישתפו פעולה, יתגבשו ובעיקר – ייהנו.

הילדים שלנו הם משוש חיינו; הסיבה לחיוך שלנו כל בוקר וערב. בהתאם לכך, כאשר מתקרב יום הולדתם, מומלץ להקדיש זמן רב ומחשבה לגבי תכנון החגיגה. כך, כל אחד ואחת מהמשתתפים ייהנו. קיימות, כיום, אפשרויות רבות למסיבות יום הולדת בהן ילדיכם והחברים שלהם יפיקו את המרב, כאשר המרכזי שבהם הוא חדר בריחה. אכן, קראתם נכון: ישנם חדרי בריחה המתכננים משימות ופעולות הפונות אך ורק לילדים. כדי לבחור בחדר הבריחה המתאים עבורם, יש לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • כאשר אתם יוצרים קשר עם הנציגים של חדר הבריחה, מומלץ לשאול אותם כמה משתתפים חדרי הבריחה שלהם יכולים להכיל. בהתאם לכך, תוכלו להחליט האם חגיגת יום ההולדת תהיה אינטימית או מרובת משתתפים.
  • חדרי בריחה שונים מתמקדים במגוון נושאים: החל מתעלומה בלשית, אגדה קסומה או שמא מדובר בסרט אהוב – עומדות בפניכם אפשרויות רבות. כעת, עליכם לברר מול הילד וחבריו מהו הז’אנר האהוב עליו.
  • כאשר מדובר במעמד יום ההולדת של ילד, חשוב לברר מול נציגי חדר הבריחה כי הם יספקו את הפריטים הבאים: החל מכיבוד ושתיה קלה, מערכת הגברה לצורך השמעת מוזיקה ועוד – היבטים אלו יתרמו רבות לחגיגה, ללא כל ספק.

בהתאם לנקודות אל ואחרות, תוכלו לברר את המידע החשוב הבא: המחיר אותו תשלמו עבור האירוח והשתתפות בחדר הבריחה.

ליצור אירוע בלתי נשכח

הילד או הילדה חוגגים יום הולדת? מזל טוב! כדי לתכנן את החגיגה היטב, מומלץ לפנות אל Dr. Mind: אנו מתפעלים חדרי בריחה המיועדים לילדים; חדרים המתמקדים בהיסטוריה, בסרטים ועוד. בנוסף, אנו גם מפיקים ימי הולדת לילדים בגילאי 7-14; הפקות מיוחדות שייצרו התרגשות רבות בקרב כל אחד מהמשתתפים.

פעילות מצוינת לילדים

מי היה מאמין שמה שהתחיל כטרנד ליודעי חן בלבד ולאנשים ספורים, יהפוך להיות מעצמת הבילוי שהוא היום? מפעילי חדרי הבריחה השונים שהבינו שמדובר בעניין שיש לו ביקוש רב שרק עולה ככל שעובר הזמן, החליטו להרחיב את היריעה ולהקים חדר בריחה לילדים. חדרי הבריחה לילדים פזורים בכל רחבי הארץ והם עליית מדרגה חיובית בכל מה שקשור לתרבות הפנאי. במה מדובר ועל מה המהומה?

רגע, מה זה חדר בריחה?

אם עוד לא יצא לכם לבקר באחד כזה, הנה הסבר על מה שקורה שם: למעשה, מדובר בחדר המעוצב בסגנון מסוים ובאווירה מסוימת, כשהמטרה היא להצליח “לסיים אותו” (לברוח / למצוא חפץ מסוים) ב-60 דקות (לרוב, יש חדרים מורכבים יותר המקציבים זמן ארוך יותר). האתגר בחדר נפרש על פני החידות השונות המוחבאות בו, כשעליכם לפענח כתבי חידה, לשים לב לרמזים, למצוא מפתחות הפותחות מנעולים ובהם רמזים נוספים ועוד – כל דבר בחדר עשוי להיות פריט המסתתר בו רמז, ולכן עליכם להיות דרוכים, קשובים ולחדד את המוח – אל תתנו לאף רמז לחמוק מכם!

בטרם הכניסה לחדר, מעביר המדריך הדרכה קצרה ומסביר את התמה (הסיפור) בחדר, את המטרה וכן נותן הנחיות כלליות הקשורות בו. אל החדר אתם נכנסים ללא חפציכם האישיים (אלה מוחזרים לכם ביציאה מהחדר). בתוך החדר תוכלו לתקשר עם המדריך כדי שייתן לכם רמזים או הכוונה אם אתם זקוקים לה – אם אינכם מעוניינים ברמזים, ציינו זאת בטרם כניסתכם לחדר.

במה שונה חדר בריחה לילדים מחדרים אחרים?

למרות שחדרי בריחה לילדים נבנו במחשבה תחילה על מנת לשמש ילדים, מבוגרים רבים מוצאים את עצמם נהנים בו וכך הבילוי הופך להיות בילוי לכל המשפחה. ככלל ניתן לומר כי חדר בריחה לילדים לא יהיה מפחיד ויעסוק בתחומים מעולם הילדים – עיצוב ואווירה בהשראת סיפור אגדה, פטנזיה או משחק מעולמם, מה שיהווה נקודת פתיחה טובה לשאר המשחק. בנוסף, החידות בחדר, כמובן, מותאמות לילדים – עדיין מאתגרות, אך קלות ופשוטות יותר. במרבית החדרים הכניסה לחדר מתחת לגיל 12 מותנית בליווי מבוגר ורוב החדרים מיועדים לבני ה-8 ומעלה (יש גם חדרים המיועדים לגילאי 6, אל דאגה). במידה ואתם רואים שהקטנים שלכם מתקשים בפתרון החידות, נסו לכוון אותם בעדינות. שיתוף פעולה של המבוגר והילד יתרום לתחושת הביטחון שלו והוא ירגיש כי הוא זה שסייע לפתרון, ללא תחושת התסכול המתלווה לכישלון.

טרנד חדרי הבריחה, כך נראה, כאן כדי להישאר. תהינו!

גלריית תמונות

שאלות נוספות

Best Escape Room היא חוויה בלתי נשכחת!
מחפשים לבלות זמן איכות בהנאה עם חברים, משפחה ועמיתים לעבודה?

להיכלא בחדר מסתורי עם החברים, משפחה ועמיתים לעבודה.
חיפוש אחר רמזים ופתירת חידות, בכדי למצוא את הדרך החוצה.
עבודה משותפת כצוות, בכדי להשלים את הבריחה.
תעשו את זה ב60 דקות ותחגגו את הצלחתכם.

דייט ייחודי ובלתי נשכח.
לבלות עם חברים.
בילוי משפחתי עם הילדים.
מושלם לגיבוש קבוצתי.
מתנה יצירתית.