חדר בריחה לילדים בפתח תקווה: מה חוויה זו כוללת?

Dr.Mindחדר בריחה

חדר בריחה לילדים בפתח תקווה הוא הבחירה המושלמת לבילוי מהנה, מגבש ומאתגר. הורים רבים מחפשים דרכים חדשות להרחיק את ילדיהם ממוצרים חשמליים; מוצרים טכנולוגיים שהשתלטו על שגרת חיינו – ולא תמיד לחיוב. כדי לסקרן את ילדיכם, בין אם הם בני 7 או בני 14, מומלץ לבחור באחד מחדרי הבריחה של Dr. Mind: אנו מציעים מגוון הרפתקאות המיועדות לילדים; הרפתקאות במהלכן יקיריכם ישקיעו מחשבה רבה בעת איסוף הרמזים ופתרון החידות.

מרבית חדרי הבריחה הפועלים כיום פונים לקהל בוגר: החל מערבי גיבוש מטעם העבודה, חגיגות ימי הולדת עם המשפחה או בילוי נעים עם החברים – חדרי בריחה מציגים דרגות קושי שונות הפונות, לרוב, למשתתפים בוגרים. עם זאת, ניתן למצוא, כיום, צוותים המפעילים חדרי בריחה המיועדים לילדים; חדרים המוכיחים כי גם אוכלוסייה צעירה יותר נהנית מפתירות חידות וממסתורין.

בטרם תתחילו בחיפושים אחר חדר בריחה, חשוב לוודא מול הילדים המוזמנים לפעילות כי הם אינם סובלים מקלסטרופוביה או מבעיות אחרות. כך, תוכלו להיות רגועים כי הם ייהנו מהחוויה – עד לפיצוח המרגש של החידה.

בהמשך, מומלץ לבחור בחדר בריחה שיכיל את כמות המשתתפים כראוי. בין אם מדובר ב-3 או 8 משתתפים, יש לכך חשיבות. כלומר, כאשר אתם משוחחים עם נציגי החדר, עליכם לוודא כי לא תהיה בעיה עם קבוצה גדולה או מעט יותר מצומצמת.

לאחר מכן, יהיה עליכם לברר היבטים חשובים לא פחות: החל מבחירת הז’אנר של חדר הבריחה, האם מבוגר מלווה יצטרף למשימה והאם ניתן לחגוג באחד מחדרים אלו יום הולדת – חדר שיכלול  עמדת כיבוד ושתייה קלה.

להעניק לילדים חוויה בלתי נשכחת

בסוף הפעילות של חדר הבריחה, הילדים ירכשו כלים חשובים: החל משיתוף פעולה עם החברים, חשיבה מחוץ לקופסה וכמובן – זמן איכותי נטול מסכי מחשב וטלפון. בהתאם לכל זאת, מומלץ לפנות אל חברת Dr. Mind: ברשותנו מגוון חדרי בריחה הפונים לילדים. אנו מבטיחים חוויה מהנה ומאתגרת עבור קבוצות הילדים – החל מבניית סיפור מעניין ומלהיב, ליווי של מפעיל שיעביר את הרמזים השונים עבור החידה ועד הפקת אירועי יום הולדת. מוזמנים להציץ באתר האינטרנט שלנו ולהתרשם.