חדר בריחה המלך ארתור

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

חדר בריחה המלך ארתור
מי לא אוהב לחזור אחורה בזמן? להרגיש כאילו אנחנו בעולם אחר, בזמנים אחרים ובעיתות עתיקות ומסתוריות? וכשמדובר באנגליה העתיקה בימי הביניים, הכיף אפילו מתעצם! חדר בריחה המלך ארתור מספק חוויה חד פעמית והזדמנות להישאב לעולם אחר, עם אתגרים, כיף והרפתקאות.

חדר בריחה המלך ארתור – חוויה מלאת מסתורין
התמה של חדר הבריחה מתרחשת באנגליה העתיקה, בימי הביניים. מורדרד וצבא חייליו הסקסוניים כובשים את כל הנקרה בדרכם, וגם את טירת המלך ארתור – קמלוט. רגע לפני שהצבא משתלט על הטירה, מחליט הקוסם מרלין הנמצא בתוך הטירה להחביא מהפולשים את סמלה הבלתי מעורער של הממלכה ולהגן עליו – החרב אקסקליבר.

לכם, אבירי השולחן העגול, ניתנה הזדמנות לחדור לטירה ולחפש אחר החרב. יש לכם 60 דקות להציל את סמל הממלכה ולהשיבו למלך ארתור. הקוסם מרלין פיזר רמזים כדי שיסייעו לכם למצוא אותה, ורק אם יש לכם לב טהור ואמיץ – תוכלו להצליח בכך. צאו לדרך!

כיצד עובד קונספט חדרי הבריחה?
חדרי הבריחה הם למעשה משחק הרפתקאות מודרני, בו אתם, המשתתפים, השחקנים הראשיים! לא עוד לשבת מול מסך המחשב ולשחק ב”כאילו”, כשאתם נמצאים בתוך חדר הבריחה, ניתנת לכם ההזדמנות לשוטט בין חדריו, להיכנס לאווירה ולהרגיש כמו גיבורי העלילה!
הקונספט של רוב חדרי הבריחה הוא זהה: לרשותכם עומדות 60 דקות, ובהן עליכם לאתר רמזים הפזורים בחדר, לפתור חידות או לבצע פעולות בתוכו כדי להגיע לפתרון החידה הסופי. במקרה של חדר הבריחה המלך ארתור, המטרה היא להשיג את החרב המוחבאת. בחלק מהחדרים החידות יהיו בנויות כך שחידה אחת מובילה לאחרת, ובחלק מהחדרים כל חידה עומדת בפני עצמה ואין תלות בין החידות השונות.

כשאתם נמצאים בחדר בריחה, עליכם לקחת בחשבון כי כמעט כל אובייקט בחדר עשוי לשמש כרמז, לכן פקחו את העיניים, הטו את האוזן, חדדו את החושים וצאו להרפתקאה!
למי מתאים חדר הבריחה המלך ארתור?
הכיף הגדול בחדר הבריחה הזה הוא שהוא מתאים לכל המשפחה. ילדים בני 6 לצד בוגרים ומבוגרים יכולים למצוא את עצמם בין החידות המסתוריות וליהנות ממש במידה שווה. החידות מותאמות לכל גיל, ולעיתים מזומנות מגלים השחקנים שכדי לפתור אותן עליהם להיעזר זה בזה ולעבוד יחד בשיתוף פעולה שיוביל לפתרון המוצלח!

החדר מיועד ל- 2-7 משתתפים
יש להגיע לחדר כ- 10 דקות לפני תחילת המשחק
כתובת: נחשון 17ב, פתח תקווה.