חדר בריחה המלך ארתור – משחק במציאות

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

חדר בריחה המלך ארתור

כשכמה מתכנתים צעירים ישבו בקליפורניה (בעמק הסיליקון) וחשבו על משחק בכדי להעביר את הזמן שלהם, הם בטח לא שיערו עד כמה מה שהם ימציאו יתפוס ויהיה טרנד עולמי. הם בסך הכול החביאו חפצים האחד לשני או נעלו אותם, ובשביל לפתוח את הנעילות הללו או למצוא את החפצים, שאר החבר’ה היו צריכים לפתור כתבי חידה ולענות על שאלות שונות. מהר מאוד הבינה חברה יפנית את הפוטנציאל של המשחק והחלה לפתוח חדרי בריחה, ומשם ועד אירופה, אוסטרליה, אסיה ושאר העולם המרחק היה קצר…

היום כמעט בכל מדינה יש חדרי בריחה, חדרים שהשוהים בהם נכנסים לתוך סיטואציה שיכולה להיות סיפור היסטורי, תקופה מסוימת או כל דבר אחר, והם צריכים להיחלץ מהחדר על ידי פתירת חידות, פתיחת מנעולים חשמליים או מכניים ואתגרים רבים אחרים. לשוהים מוגדר זמן קצוב ובזמן הזה הם צריכים לחלץ את עצמם.

גם אנחנו הישראלים לא נשארנו מאחור והיום יש בישראל מעל ל-250 חדרי בריחה וזה עוד לא הסוף, ואחד הפופולאריים שבהם הוא חדר בריחה המלך ארתור, חדר בריחה מדהים ומיוחד שמצריך מהשחקנים חשיבה וכניסה למוחם של האנגלים של פעם…

סיפור המשחק.

המשחק הוא על העת העתיקה באנגליה, ימי הביניים המיוחדים כל כך. המלך ארתור נמצא בטירת קמלוט אך לא להרבה זמן, מהר מאוד הטירה נכבשת על ידי צבא חיילים סקסוניים בהנהגת מורדרד.

אך הסמל הראשי של המלוכה לא נופל בידיהם וזאת בזכות מהירות התגובה והתושייה של הקוסם מרלין, אשר מספיק להחביא את החרב “אקסקליבר” מידי הפולשים הרשעים. השחקנים בחדר הבריחה הם הנאמנים למלך ארתור והם אלו שיחזירו לו את הסמל הכול כך חשוב הזה, חרב האקסקליבר, ובתור אבירי השולחן העגול הם יוצאים למסע של גילוי רמזים שהשאיר אחריו הקוסם מרלין בכדי שהחרב תושב למלך.

חוויה משפחתית לא שגרתית

אתם מחפשים דרך מיוחדת לגבש את המשפחה, חושבים איך לעשות את זה ואיך לספק הנאה לכולם. אז נכון, חדר בריחה המלך ארתור לא מתאים לכל גיל, אבל אלו שכן מתאימים יכולים ליהנות ולהשתתף בחוויה מיוחדת. במקום עוד ישיבה במסעדה או עוד פיקניק בפארק, הנה משהו שונה ומאתגר, וכמובן לא רק כחוויה משפחתית… חדר בריחה המלך ארתור מתאים לגיבוש הצוות במקום העבודה, מתאים כבילוי לקבוצת חברים טובים, מתאים כחוויה זוגית מעניינת, לכל זמן ולכל אירוע שהוא. אז קדימה, למה אתם מחכים?