חדר בריחה בפתח תקווה: לשאול את כל השאלות

Dr.Mindחדר בריחה

חדר בריחה בפתח תקווה

חדר בריחה בפתח תקווה מיועד למגוון גילאים: החל מילדים ועד מבוגרים, אם אתם רוצים לצאת מהשגרה בבילוי הבא – צרו קשר עם Dr. Mind. אנו מציעים מגוון חדרי בריחה משעשעים ומורכבים כאחד, אותם מנהלים צוות המפעילים האחראי שלנו. אל תחכו עוד דקה אחת: הרימו אלינו טלפון עוד היום!

אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות כולל את הופעתם של חדרי בריחה. מדובר בבילוי חווייתי המאפשר לחברים, קרובי משפחה, בני זוג וילדים ליהנות יחדיו מפתרון חידות ומשימות. בהתאם, כדי לבחור את חדר הבריחה שיתאים לכל המשתתפים, עליכם לשאול את השאלות הבאות:

  1. איזה אירוע אתם מציינים? האם מדובר בבילוי סוף שבוע עם החברים? אולי דייט עם בן או בת הזוג? האם אתם מחפשים בילוי משפחתי עם הילדים? כך או כך, יש לוודא לשם מה אתם מתאספים, ומהי כמות האנשים המתארגנת לבילוי.
  2. יש לקבוע את היום והשעה בשבוע אשר יהיו נוחים עבור כל אחד ואחת מהמשתתפים. בין אם מדובר בסוף השבוע או שמא נוח לכם באחד מימי השבוע, לאחר שתגיעו להחלטה – תוכלו להתקדם לשאלה הבאה.
  3. מתעניינים באירועים היסטוריים? נהנים לצפות באותו הסרט מספר פעמים? חדרי בריחה, כיום, יוצרים עולם ומלואו – המתבסס על אירועים מהעבר, סרטי פעולה ואף דמויות המוכרות לכולנו. בהתאם לכך, תוכלו לבחור בחדר הבריחה אשר ילהיב את כולכם.
  4. בהתאם לתשובות לשאלות אלו, תוכלו לבחור את חדר הבריחה המתאים עבורכם. חוששים שלא תצליחו לפתור את החידות? ישנן דרכים שונות להתכונן להרפתקה זו, כאשר המרכזית שבהן דורשת שיתוף פעולה מלא של חברי הקבוצה. כאשר כל אחד ואחת מכם זורק רעיונות מקוריים ויוצאי דופן, כך, ניתן יהיה להגיע אל הפתרון במהרה.

לברוח למציאות אחרת

ברחבי הארץ ניתן לראות יותר ויותר חדרי בריחה – אך החוויה אותה מציע Dr. Mind הוא אחת במינה. גרים בפתח תקווה? אתם מוזמנים לבקר באחד מחדרי הבריחה שאנו מתפעלים: החל ממלך ארתור, טרזן, מגדל טסלה ועוד – צרו עמנו קשר בהקדם.