חדרי בריחה למשפחות: לא לחשוש מהאתגר

Dr.Mindחדר בריחה

חדרי בריחה למשפחות, קטנים כגדולים, ללא ספק יגבש אותם: החל מפיתרון מסתורין ועד סוף החגיגה בכיבוד מיוחד – תוכלו לשבור שגרה ולחגוג כל אירוע עם ד”ר מיינד. אנו מפעילים חדרי בריחה במגוון סיפורי רקע – ובדרגות קושי שונות. נשמח לדבר איתך, לדון בפרטים השונים ולהקים את האיחוד המשפחתי הבא שלך.

בני המשפחה שלנו הם האנשים החשובים והאהובים שלנו. בגלל זה, חשוב לקחת כל רגע פנוי ולפנות אליהם – ולא רק בחגים. לצד שיחת הטלפון הרגילה בכל חג ויום הולדת, אנו ממליצים להיפגש עם יקירינו. עם זאת, ובמקום לתכנן את הפגישה במסעדה או בית קפה רגילים, רצוי לצאת קצת מהשגרה. איך? על ידי השתתפות בחדר בריחה.

אם אתם תוהים מהו חדר בריחה, נשמח לענות על השאלה החשובה הזו: זהו, למעשה, משחק מרובה משתתפים בו קבוצת חברים או קרובי משפחה יינעלו בחדר אחד וינסו לפתור חידות. בדרך כלל הזמן המוקצב למשתתפים הוא שעה תוך שימוש בחפצים הרמזים השונים בחדר.

במהלך השנים האחרונות נוצרו יותר ויותר חדרי בריחה, כאשר כל אחד מהם מתמחה ביצירת עולם אחר, דרגות קושי שונות, מגוון משתתפים ועוד. על פי נתונים אלה ואחרים, ייקבע המחיר שתשלם עבור השתתפות בפעילות.

יש קרובי משפחה שמודאגים מכך שלא יוכלו לפתור את המשימות? רבים חושבים שחדרי הבריחה מיועדים לגאונים או לאלה שסיימו תואר ראשון בטכניון – אך הם טועים! למעשה, כל אחד יכול ליהנות מחדרי הבריחה ומהאתגרים המוצעים. לכן, חשוב להרגיע את המשפחה בקרוב, מכיוון שתוכלו לבחור בחדר הבריחה עם התואר הנכון והנושא הנכון עבורם.

חוגגים עם המשפחה בדרכים חדשות

אחד מבני המשפחה חוגג יום הולדת? הורים מציינים יום נישואין? בזכות חדרי הבריחה של ד”ר Mind תחגוג מעמד זה כמו שצריך; חגיגה שתיצור זיכרונות יפים לשנים הבאות. בין אם מדובר בקבוצה של 3, 5 או 8 משתתפים ובין אם אתם מעדיפים סיפור רקע מסוים אחד על השני – צוות המפעילים שלנו ישמח ללוות אתכם להרפתקה זו.