חדרי בריחה בפתח תקווה – חלק ג

Dr.Mindחדר בריחה

חדרי בריחה בפתח תקווה

אז או טו טו החבר הכי טוב שלכם מתחתן. ההתרגשות בעיצומה ואתם מלווים אותו בכל שלב כמעט בהתארגנויות, שומעים על הסידורים ועל ההתרחשויות סביב החתונה הקרבה ובאה ויודעים שגם לכם יש חלק חשוב בה. אתם אלו שתארגנו את מסיבת הרווקים שלו ומסיבת רווקים היא הרי משהו שזוכרים לכל החיים. אתם לא יכולים לפשל ורוצים להפוך את היום הזה לאחד המאושרים בחייו, ומחפשים רעיון מקורי, רעיון לא שגרתי כזה שיכניס עניין במסיבה.

אז מקום לחגוג בו בערב יש כבר ורשימת חברים שייקחו חלק במסיבה הזו גם כן יש, אבל מה לפני המסיבה עצמה? איך אתם יכולים להעביר את היום הזה בצורה מיוחדת? הנה רעיון מצוין בשבילכם – חדרי בריחה. חדרי בריחה בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר בארץ יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. חוויה עוצמתית ומגבשת, חוויה מאתגרת במיוחד שכולם ייהנו ממנה. אם אתם מאלו שאוהבים חידות, אוהבים צפנים ואוהבים להפעיל את המוח זה בדיוק מה שיכול לפתור לכם את הדילמה.

חוויה קבוצתית מיוחדת

חדרי בריחה בפתח תקווה מיועדים למינימום 2 אנשים ובדרך כלל עד לכ-7 אנשים בקבוצה אחת. הם יכולים להיות עם אתגר אחד או כמה חדרי בריחה שצמודים זה לזה שיאפשרו לכם לעשות כמה אתגרים האחד אחרי השני, והרעיון שלהם פשוט. אתם “ננעלים” בחדר וצריכים לצאת ממנו, אך בשביל לצאת ממנו אתם צריכים לעבור כמה דברים… חדרי בריחה בפתח תקווה יהיו בנושא מסוים, על תקופה מסוימת או על אירוע כזה או אחר. תצטרכו לפתוח מנגנוני נעילה חשמליים בטכניקות שונות, תצטרכו לענות על כתבי חידה, תצטרכו לגלות חפצים משמעותיים, ובכלל, תצטרכו לאתגר את המוח שלכם בשביל “להיחלץ” מהחדר.

בשביל להגדיל את האתגר ובשביל להוסיף לו עוד אדרנלין, יהיו מוקצבות לכם בדרך כלל כ-60 דקות. במהלך הזמן הזה תהיו ביחד ותנסו לפתור את כל מה שצריך בשביל לצאת החוצה, תוכלו להתחלק לקבוצות או לעשות את זה כולם ביחד.

לאילו עוד אירועים זה יכול להתאים?

 

חדרי בריחה בפתח תקווה מתאימים אם כן לחבר’ה שרוצים לארגן מסיבת רווקים לחבר וגרים בסביבה ורוצים להוסיף לה קצת עניין אך לא רק. הם יכולים להיות במסגרת יום גיבוש משפחתי, יום גיבוש צוות בחברה, יום מרתק עם בן או בת הזוג או כל קבוצה אחרת שהיא. כל מי שהתנסה בחדרים הללו התמכר לטרנד ומחפש עוד ועוד חוויות כאלו.