חדרי בריחה בפתח תקווה – חלק ב

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

חדרי בריחה בפתח תקווה

אם עוד לא שמעתם על הטרנד הזה אתם כנראה הרחק מאחור… חדרי בריחה הפכו כבר מזמן לטרנד לוהט ולבילוי כייפי במיוחד, בין עם מספר חברים, בין עם בן או בת הזוג ובין עם המשפחה בכלל. חדרי בריחה בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר הם חוויה אמיתית, גירוי של המוח וחשיבה יצירתית. כל מה שאתם צריכים הוא לבחור לכם חדר בריחה אחד מיני רבים, להחליט עם מי אתם רוצים לחוות את החוויה הזו וקדימה, מתחילים לשחק. חדרי בריחה יכולים להיות על נושאים שונים ועל תקופות שונות ומי שהתנסה בהם התמכר וחוזר שוב ושוב לחוות את החוויה המדהימה הזו.

מאיפה הכול התחיל?

בשנת 2006 ישבו להם כמה מתכנתים בחברה והחלו נעול חפצים אישיים האחד של השני כשהרעיון שעומד מאחורי הנעילות הללו הוא שבשביל לפתוח אותן היה צריך לענות על חידות שונות, לעמוד באתגרים לפענח צפנים ולמצוא רמזים והכל בזמן מוגבל בכדי שיהיה יותר אקשן. מהר מאוד הבינו אותם מתכנתים שיש להם משהו משמעותי בידיים, יש להם רעיון שיכול להיות פופולארי מאוד.

בשלב הבא הם פתחו חברה שהקימה חדרים כאלו ובהתחלה החדרים הללו היו בהונג קונג, בסין וביפן כשההתנפלות עליהם היתה מדהימה והביקוש הצריך מהם לפתוח עוד ועוד חדרים כאלו. מהר מאוד הטרנד חצה יבשות והגיע גם לאירופה, ואחר כך לאמריקה, אוסטרליה ולשאר העולם. אין ספק שטרנד חדרי הבריחה הוא אחד הטרנדים הגדולים של המאה, טרנד שתפס חזק כל כך בעולם כולו ובישראל בפרט.

להעביר את משחקי הווידאו לחיים האמיתיים

יש לא מעט אנשים שאוהבים משחקי וידאו אבל גם מי שלא מתחבר לז’אנר יתחבר לגרסה המציאותית. חדרי בריחה בפתח תקווה יכולים להיות על משחקי וידאו שונים כמו “הדלתות” “חדר הארגמן” ואחרים, יכולים להיות על סיפורי פנטזיה ועל תקופות ומאורעות שונים בעולם.

מתאימים לכל אירוע שהוא

 חדרי בריחה בפתח תקווה כמו בכל מקום אחר יכולים להתאים לאירועים שונים. מחפשים רעיון מקורי ליציאה משותפת עם החבר’ה? זה יכול להיות רעיון מצוין. מחפשים דרך להפתיע את בת הזוג לרגל יום הנישואין או סתם לבילוי משותף? חדרי בריחה הם בשבילכם. מארגנים לחבר מסיבת רווקים ומחפשים לשלב משהו מקורי ומרענן? זה בדיוק הדבר בשבילכם. חדרי בריחה קמים עוד ועוד בכל רחבי הארץ וכיום יש כבר יותר מ-250 כאלו, ונראה שהטרנד הזה רק ילך ויתעצם עם הזמן.