אסקייפ רום ראשון לציון

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

אסקייפ רום ראשון לציון מיועד למגוון קבוצות: בין אם מדובר בדייט רומנטי, מפגש משפחתי, חגיגת יום הולדת של הילדים ועוד – צוות העובדים של Dr. Mind ישמחו ללוות אתכם שלב אחר שלב בחגיגה. כל שאתם נדרשים להביא הוא מצב רוח טוב – אנו נספק את כל היתר. מתכננים את הבילוי הבא? מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט שלנו.

אסקייפ רום ראשון לציון: לבחור את האטרקציה המומלצת

חדרי בריחה, המוכרים גם בתור אסקייפ רום, הפכו לחלק בלתי נפרד מתרבות הבילוי בחברה הישראלית. לצד צפייה בסרטים, צעידה על חוף הים, ישיבה בבית קפה ועוד – אם אתם רוצים להרשים באמת את חבריכם, תשריינו יציאה מלכותית לאסקייפ רום.

חוגגים אירוע מיוחד? מתכנן הצעת נישואים מיוחדת בסופו של בילוי עם בת הזוג? כך או כך, בחירת חדר בריחה הוא הפתרון המושלם. מחפשים אסקייפ רום? מומלץ לפעול בהתאם לנקודות הבאות:

  • מהו הסיפור? – חדרי בריחה יוצרים מציאות חדשה לחלוטין; מציאות חלופית בה אנו פותרים חידות על רקע תפאורה מעוצבת. החל מסיפורי פיראטים, סיפורו של המלך ארתור, שלטון המלוכה של מדינות עתיקות, או שמא מדובר ברמזים הצופים את העתיד – השתתפות בחדרי בריחה אלו יובילו אתכם למסע חדש ומסעיר. בין אם אתם מעדיפים סיפור רקע מסוים על פני אחר, מומלץ להתעדכן בז’אנרים הרבים הקיימים.
  • רמת קושי – האם אתם מגיעים לאסקייפ רום עם ילדיכם הקטנים? מארגנים ערב גיבוש מטעם העבודה? בהתאם לכך, תוכלו לבחור את דרגת הקושי של חדר הבריחה; דרגת קושי אשר תתאים לרמת הבגרות וההבנה שלכם.
  • גודלו של חדר הבריחה – השתתפות בחדר בריחה הוא מפגש חברתי עם כמות משתתפים הנעה בין 2-8 אנשים. בהתאם לכל זאת, חשוב לוודא עם נציגי החברה האם יש להם חדרי בריחה שיכולים להכיל את הקבוצה שלכם.

לחוות הרפתקאות חדשות

אסקייפ רום הוא משחק חברה ששואב פרטים רבים מהמציאות שלנו. בשל כך, אנשים רבים מסתקרנים מבילוי זה ובוחרים לשוב ולחוות כמה שיותר סוגים של חדרי בריחה. מתכוננים לסיפור הבא בחייכם? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל Dr. Mind – אנו מתפעלים סוגים שונים של אסקייפ רום, הכוללים סיפורי רקע מגוונים ופונים למגוון רחב של קבוצות באוכלוסייה.