אסקייפ רום פתח תקווה: למצוא את המפעילים המקצועיים

Dr.Mindחדר בריחה

אסקייפ רום ראשון לציון

בזכות אסקייפ רום פתח תקווה תוכלו לשחזר סצנות מיוחדות מסרט אהוב, לפתור חידות בהשראת אירועים היסטוריים לצד חוויות מיוחדות נוספות. חוגגים יום נישואין? הילד גדל בשנה ואתם מתכננים עבורו מסיבת יום הולדת? בין אם מדובר באירועים כאלו או אחרים, הצוות של Dr. Mind ישמח ללוות אתכם ביום חגכם עם ההרפתקאות המרגשות ביותר.

 

הטכנולוגיה, ואיתה מסכי הטלוויזיה והמחשב, השפיעה על אורח חיינו – בכך אין כל ספק. בהתאם לכך, רבים מאתנו מחפשים דרכים חדשות להתנתק מהמציאות על ידי השתתפות בחדרי בריחה. למה הכוונה? כדי לשכוח מהטלפון הנייד או ממחויבויות כאלו ואחרות, כל שעליכם לעשות הוא לחפש חדר בריחה בקרבת מגוריכם. כך, אתם, חבריכם ובני משפחתכם תוכלו ליהנות מזמן איכות משותף תוך פתרון חידות מיוחדות.

כיצד ניתן להגיע לחדר הבריחה המיוחד ביותר?

  • המלצות – עמיתים מהעבודה השתתפו בעבר בחדר בריחה מרתק ויוצא דופן? קרובת משפחה הפיקה מסיבת יום הולדת לילדים בתוך אסקייפ רום? בהתאם להמלצות השונות שאתם מקבלים מהסביבה הקרובה, כך תוכלו לפנות אל צוות העובדים ולקבוע מפגש.
  • אתרי אינטרנט – כל עסק שמכבד את עצמו בונה אתר אינטרנט בו הוא מציג את שירותיו השונים ואת ניסיונו בתחום. כאשר מדובר בחברות המתמחות בחדרי בריחה, פעולה זו מקבלת משמעות רבה למדי: בזכות הסבר מפורט על תחום זה, לצד תמונות שונות המציגות את חדרי הבריחה והפעילויות השונות ועוד – כך תוכלו לגבש חוות הדעת על החברה.

קיבלתם המלצות חמות על חברה המפעילה חדרי בריחה? התרשמתם לטובה מהדפים העסקיים שלה? השלב הבא יהיה לפנות אל נציגי החברה ולדון איתם על התאריך, השעה, כמות המשתתפים בפעילות והמחיר.

 

הפעלת אירועים – לכל הגילאים

מחפשים פעילות מיוחדת לילדים? מארגנים מפגש משפחתי? כדי לשבור את השגרה, מומלץ להשתתף באסקייפ רום של Dr. Mind. אנו מציעים מגוון חדרי בריחה המיועדים לקבוצות שונות באוכלוסייה, עם מגוון סיפורי רקע ובדרגות קושי שונות. בנוסף, אנו מפיקים אירועי יום הולדת לילדים בגילאי 7-14; הפקות הכוללות חגיגה והפעלה מהסרטים.